16-31 Temmuz 2013 TV Verileri

16-31 Temmuz tarihleri arası TNS tarafından dakika bazında raporlanan TV kanallarının prime-time ve tüm gün bazında ve farklı hedef kitlelerdeki (tüm kişiler, AB SES grubu, 20 yaş üstü kadınlar ve 20 yaş üstü erkekler) izlenme paylarına (share%) aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

shr

16-31 Temmuz  tarihleri arası TNS tarafından dakika bazında raporlanan TV kanallarının prime-time ve tüm gün bazında ve farklı hedef kitlelerdeki (tüm kişiler, AB SES grubu, 20 yaş üstü kadınlar ve 20 yaş üstü erkekler) izlenme sürelerine (dakika) aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

ats

16-31 Temmuz  tarihleri arası TNS tarafından dakika bazında raporlanan TV kanallarında yayınlanan ve farklı hedef kitlelerde (tüm kişiler, AB SES grubu, 20 yaş üstü kadınlar ve 20 yaş üstü erkekler) ortalama en yüksek performansa (rating% ve share%) sahip 10 programa aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.

top10

About Business Intelligence

Starcom Mediavest Group Business Intelligence, data analizi ve tüketici içgörüsü alanlarında hizmet veren SMG birimidir. Reklam yatırımıyla elde edilen değerin ölçülmesi ve maksimize edilmesini amaçlar.